DLA WŁAŚCICIELI

DLA WŁAŚCICIELI

WSPARCIE DLA WŁAŚCICIELI JAGUAR

Spersonalizuj Swojego Jaguara dodatkami wybranymi z szerokiej gamy dostępnych akcesoriów. Poczuj się spokojnie wiedząc że samochód jest na gwarancji i dbają o niego najlepsi mechanicy. To wszystko jest częścią naszego wsparcia.

Serwis i naprawa

Serwis i naprawa

Jeśli potrzebujesz naprawy, będziemy używać tylko zatwierdzonych części Jaguara. Podczas rezerwacji usług naszym priorytetem jest zapewnienie mobilności. Mając to na uwadze, oferujemy pełen zestaw mobilności, takich jak transport powrotny, taksówka premium, odbiór i dostawa, podczas oczekiwania na usługę lub samochód zastępczy.
Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części Jaguara są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Każda część jest wykonana specjalnie dla Twojego Jaguara, aby zapewnić optymalną wydajność i zmaksymalizować jego żywotność.
wyszkoleni technicy jaguar

wyszkoleni technicy jaguar

Od momentu kontaktu z nami trafisz w ręce wysoko wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego Jaguara, technicy serwisowi ocenią Twojego Jaguara i przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi.

SERWIS

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług.Firma British Automotive Gdańsk Sp. z o.o. oferuje państwu:

• przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
• naprawy mechaniczne i elektryczne
• komputerowa diagnostykę silnika
• komputerowa diagnostykę zawieszenia
• kompleksową obsługę szkód powypadkowych
• możliwość przywiezienia i odwiezienia klientowi samochodu po naprawie
• możliwość przechowywania opon i kół


Dla odbiorców instytucjonalnych oferujemy korzystne warunki współpracy w ramach umowy serwisowej.

UMÓW SERWIS ONLINE

Możesz teraz zarezerwować serwis dla swojego Jaguara online. Dzięki szerokiej gamie dostępnych usług, cen i opcji lokalizacji sprawiliśmy, że rezerwacja usług jest szybka i łatwa.
Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Twój nowy Jaguar ma trzyletnią gwarancję lub 100 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Możesz cieszyć się spokojem dzięki rozszerzonym i specjalistycznym gwarancjom.
samochody zastepcze

samochody zastepcze

Umawiając wizytę w serwisie, zaznacz, że samochód zastępczy będzie Ci potrzebny, dopasujemy wówczas termin z rezerwacją samochodu zastępczego na czas pobytu Twojego samochodu w serwisie.
ubezpieczenie

ubezpieczenie

Chroń siebie, swoich pasażerów i swój samochód dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych Jaguar Cars Finance.